Candy

11. března 2007 v 12:57 | zelvicka |  Filmy:)
Originální název: Candy
Rok vydání: 2006
Země původu: Austrálie
Žánr: Drama / Romantický
Délka: 108 minut
Režie: Neil Armfield
Hrají: Abbie Cornish, Heath Ledger, Geoffrey Rush, Sandy Winton, Tara Morice
Popis: Krásná mladá malířka Candy prožívá své první vášnivé vzplanutí s příležitostným básníkem Danem. Jejich láska je opojná a oba se snaží jen o to, aby byly společné zážitky stále intenzivnější a oni se mohli plně oddat rozkoši.
Nespoutanost, po níž touží, nakonec najdou v heroinu. Spolu budou neporazitelní. Zanedlouho se však ocitnou v situaci, kdy už nemají co dát do zastavárny, proto začne Candy vydělávat peníze prostitucí. Dan jí v tom nijak nebrání a ráj, ve kterém se na chvíli ocitli, se opět stává pouhým snem.
Zatímco se jejich drogová závislost prohlubuje, rozhodnou se posílit svůj vztah manželským slibem. Velký den nakonec prožijí v drogovém oparu. Rodiče Candy jsou zmateni - s mučivými pocity sledují, jak se jejich dcera noří stále hlouběji do něčeho, co nedokáží pojmenovat. Pro Candy a Dana se závislost postupně stává neoddělitelnou součástí jejich vztahu.
Manželství se řítí do záhuby stejně jako duševní stav Candy, která si uvědomuje, jak tragicky jejich sen skončil. Nakonec boj s chaosem vzdá a odejde na léčení. Přestože se Dan cítí ponížen, najde díky odloučení od všeho, co miloval, nový smysl života a uvědomí si, že si Candy vybrala cestu, která oběma z nich přinesla úlevu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 martinka martinka | 4. září 2007 v 19:14 | Reagovat

noo je to ten najjj film

2 verc@ verc@ | 20. února 2009 v 8:54 | Reagovat

ahojky nevíte kde by se tenhle filmík dal stáhnout?...plosím chci ho hrozně moc vidět

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama