Rozhovor o filmu Satan přichází

14. září 2006 v 16:31 | zelvicka |  Julia Stiles
Julia Stiles si zahrála v hororu Satan přichází, ktarý byl u nás k vidění v létě. Film byl z velké části natáčen v České republice a při té příležitosti Julia poskytla médiím rozhovor nejen o tomto filmu....tak čtěte:
Zahrála sis v přepracovaném snímku Satan přichází, o kterém se říká, že patří mezi nejděsivější díla světové kinematografie. Přitahuje tě tato tématika?
"Dá se říct, že ano. Mám ráda morbidní místa, především hřbitovy, a to hlavně pro jejich božský klid."
A nikdy tě nezajímalo, co se skrývá pod náhrobky?
"Ne. Spíš mě baví, jak lidé hroby svých známých a příbuzných zdobí. Hlavně v Latinské Americe jsou na to obzvlášť vysazení. Je to podle mě velmi zajímavé a určitě ne morbidní."
Takové zvyky jsou typické i pro naši zemi. Dopřála sis v České republice návštěvu nějakého hřbitova?
"No jistě. Sama jsem ani nemusela. Když jsme natáčeli v Praze, byla jsem ubytovaná v domě, který přímo sousedil se židovským hřbitovem. Je to opravdu magické místo."
Prý jsi během filmování hororu zažívala divné věci...
"To je pravda. Nevím, jestli to bylo tím, že jsem se silně vžila do role ženy, kterou pronásledoval ďábel, ale hned po začátku natáčení mě pronásledovaly ošklivé noční můry. Ty představy se silně podobaly postavám z původní verze hororu. Překvapilo mě, jak moc silné mohou být prožitky po zhlédnutí filmu. Sama jsem hodně zvažovala, jestli vůbec do podobného projektu půjdu. Je velký rozdíl natáčet komedii, či horor. Během komedie se na natáčení téměř pořád smějete, ale při hororu už to tak veselé není. Možná že to zní hloupě, ale je to tak."
Stalo se něco podivného během natáčení?
"Událo se toho dost. V paměti jsem si uchovala jednu vzpomínku. Při scéně, když mi Liev Schreiber podává do náručí ďáblovo dítě, měly začít odbíjet zvony. Jelikož ale pršelo, museli jsme scénu několikrát odložit a čekat. Zvony se pak samy rozezněly šest minut po šesté hodině."
Často se objevuješ na předních příčkách žebříčku nejlépe oblékaných celebrit. Trávíš hodně času péčí o svůj vzhled?
"Mám pocit, že jsem už několikrát skončila i na seznamu nejhůře oblečených osobností. I když miluji módu, zaměřuji se především na svou hereckou kariéru a tohle je pro mě vedlejší."
Máš skvělou postavu, jak se o ni staráš?
"Miluji plavání, což ale není dobré pro mou pleť a vlasy. Občas taky chodím běhat. Zatím to naštěstí nemusím se cvičením příliš přehánět a všechno jde tak nějak samo."
Ráda se vystavuješ té blýskavé straně slávy?
"Dá se říct, že je to tak. Jsem herečka a miluji svoji práci. Jsem stejně marnivá jako mé herecké kolegyně. Ráda cestuji, bydlím v drahých hotelech, oblékám se do šatů of Yves Saint Laurenta a ráda si před kamerou hraju na někoho jiného. To ale snad není hřích."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tim Tim | 15. září 2006 v 12:53 | Reagovat

a jo da se

2 Barolka Barolka | Web | 5. října 2008 v 21:30 | Reagovat

Prostě beran:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama