Lucky Number

2. června 2006 v 16:06 | Leňule |  Filmy:)
LUCKY NUMBER Slevin!
Slevinovi se právě moc nevede. Jeho dům byl určený k demolici a on se vydává za svou přítelkyní, která má však již jiného. Aby se dostal z toho všeho, půjčí si byt svého přítele Nicka Limese v New Yorku, zatím co on je mimo město. Avšak Nickova nepřítomnost přibude na seznam jeho problémů.
New York je nebezpečné místo pro život, s podsvětím plným kriminálníků a gangsterů. Ale dva z nich jsou nejrespektovanější: Rabbi a Boss. Nejprve partneři a nyní úhlavní nepřátelé. Jeden druhého obviňují z nedávných záhadných vražd bookmakerů. Mezitím se Slevin seznamuje se svou krásnou sousedkou Lindsley. Jejich flirt je však brzy přerušen, když se Bossovi lidé vrátí pro Nicka do jeho bytu. Nikdo neví, jak Nick vypadá, a právě proto, co Slevin udělá, je nedokáže přesvědčit, že on není ten, koho hledají. Předvedou Slevina před Bosse jeho nabídka, aby Slevin zabil Rabbiho syna a jeho dluh bude splacen.
Stojíc mezi dvěma gangstery Slevin zjistí, že jediná jeho šance je vzít Bossův job.....
Režie: Paul McGuigan
Žánr: Drama/Thriller
Hrají: Josh Hartnett (Slevin), Lucy Liu (Lindsley), Morgan Freeman (Boss), Ben Kingsley (Rabbi), Bruce Willis (Mr. Goodkat), aj.
Film byl natočen v USA v roce 2006 a má asik 109 minut.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama